Oferta obozów dla dzieci i młodzieży z roku na rok zostaje ulepszana. Organizatorzy turystyki dziecięcej bacznie obserwują uczestników obozów, sprawdzając, które atrakcje robią na nich największe wrażenie i co im się najbardziej podoba. Wszystko po to, aby obozy w kolejnych sezonach były jeszcze atrakcyjniejsze.

Obozy 2020 to w większości sprawdzone lokalizacje oraz najbardziej sprawdzone tematyki w ulepszonej wersji – ale także ciekawe nowości.

Obozy 2020 – najlepsze miejsca.

Oferta obozów w tym roku jest bardzo szeroka. Niemalże w każdym województwie

realizowane będą obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży. Najwięcej obozów 2020  zorganizowanych będzie w malowniczych miejscowościach nad morzem, nad jeziorami oraz w górach. Są to najchętniej odwiedzane miejsca przez turystów, ze względu na występujące tam liczne walory turystyczne.

Organizatorzy chcą pokazać dzieciom i młodzieży najpiękniejsze zakątki Polski. Kogis zaprasza na obozy 2020 do Czaplinka na Pojezierzu Drawskim, do Hartowca na Warmii i Mazurach oraz do dwóch nadmorskich kurortów: Łeby i Łaz.

Dla młodzieży organizatorzy turystyki przygotowali również zagraniczne obozy 2020. Top kierunki na ten rok to: Grecja, Chorwacja, Czarnogóra, Albania, Włochy, Hiszpania, Węgry, Anglia, Francja. Jednak najczęściej wybierane są przez klientów kolonie i obozy w Polsce.

Dla kogo obozy 2020?

Obozy 2020 dedykowane są dzieciom oraz młodzieży. Grupy zwykle są niewielkie, maksymalnie 15 osobowe. Większość obozów dla dzieci będzie odpowiednia dla smyków w wieku 7-12 lat. Obozy dla młodzieży są dostępne od 12 roku życia. Na obozach 2020 dzieci będą kwaterowani względem wieku oraz płci.

Obozy 2020 są dla każdego. Wystarczy wybrać odpowiednią tematykę obozu i cieszyć się atrakcyjnymi, pełnymi wrażeń i bezpiecznymi wakacjami.

Program obozów 2020.

Jak co roku program obozów 2020 jest niezwykle bogaty i różnorodny. Codzienne zajęcia będą zaskakiwały uczestników. Niezależnie od lokalizacji na wszystkich obozach 2020 na uczestników będą czekały zabawy integracyjne, ogniska, spacery, rozgrywki sportowe, konkursy, dyskoteki, gry karciane, animacje typu baloniada czy też koloriada i wiele więcej.

Każdy uczestnik będzie również uczestniczył w zajęciach powiązanych z wybraną tematyką.

Na obozach 2020 nie zabraknie również wycieczek, które dzieci bardzo lubią. Uczestnicy obozów 2020 Kogis w Czaplinku będą mieli okazję pojechać nad morze do Kołobrzegu oraz do wielkiego parku rozrywki Pomerania Fun Park. Dzieci, które zdecydują się na obozy 2020 Kogis w Hartowcu zobaczą Lubawę oraz spróbują swoich sił w parku linowym. Natomiast Ci, którzy zdecydują się na obóz w Łazach zwiedzą Mielno, Górę Chełmską w Koszalinie oraz zaszaleją w aquaparku. Uczestnicy obozów 2020 Kogis w Łebie zwiedzą przepiękny Słowiński Park Narodowy.

Obozy 2020, a tematyki.

Wśród obozów 2020 nie zabrakło uwielbianych przez dzieci i młodzież obozów sportowych. Wśród nich dostępne są:

– obóz ogólnosportowy

– obóz piłkarski

– obóz żeglarski

– obóz fitness

– obóz crossfit

– obóz jeździecki

– obóz żeglarski

– obóz windsurfingowy

– obóz taneczny

– obóz tenisowy

– inne.

Dostępne są również artystyczne obozy 2020. To na nich kreatywne osoby mogą w całości się spełniać. Wyobraźnia tutaj nie ma granic. Najpopularniejsze obozy artystyczne to:

– obóz plastyczny

– obóz rysunku i malarstwa

– obóz DIY

– obóz hand made

– obóz teatralno-aktorski

– obóz musicalowy

– obóz literacki

– obóz komiksowy

– obóz wokalny

Kolejnym rodzajem obozów 2020, których nie mogło zabraknąć to obozy survivalowe, paintballowe, militarne. Fani prawdziwych przygód mają duży wybór tego typu obozów.

Wśród obozów 2020 znaleźć również można obozy językowe, obozy komputerowe, obozy LEGO, obozy minecraft, obozy z Harrym Potterem, Scooby Doo, Panem Kleksem, a nawet Pippi Langstrumpf, obozy kulinarne, obozy językowe, obozy naukowe, obozy tylko dla dziewczynek, obozy tylko dla chłopców i wiele więcej.

Wybór jest jak zawsze ogromny. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Oferta obozów Kogis 2020 jest wyjątkowo atrakcyjna.

Obozy 2020, a bezpieczeństwo.

Obozy i kolonie odbędą się w sprawdzonych, komfortowych ośrodkach kolonijnych. Tereny obiektów, w których realizowane będą wypoczynki, są duże, ogrodzone oraz monitorowane. Wyżywienie serwowane dzieciom przypominać będzie to domowe, tak, aby każdy smyk mógł się poczuć jak u siebie.

Kadra zatrudniona na obozy 2020 to wykwalifikowani oraz doświadczeni wychowawcy kolonijni, animatorzy, instruktorzy oraz kierownicy kolonijni. W przypadku obozów nad morzem oraz jeziorami bezpieczeństwa nad wodą będą doglądali dodatkowo ratownicy.

Sprzęt oraz zabawki, z których korzystać będą uczestnicy obozów 2020 pochodzą z dobrych i certyfikowanych firm.

Czy warto zapisać dziecko na obóz 2020?

Zapisy na te wyjazdy ruszyły już w lutym/marcu. Warto zerknąć na ofertę wyjazdów organizatorów turystyki dziecięcej. Szybka rezerwacja to gwarancja miejsca na wybranym obozie, gwarancja terminu oraz wybranego miejsca.

Obozy 2020 to sposób na aktywne, pełne atrakcji wakacje w gronie rówieśników. To niepowtarzalna przygoda podczas której dziecko może spróbować nowych aktywności, zobaczyć ciekawe miejsca oraz poznać ciekawych ludzi.